Delikatne zmiany dla AR. Oraz schemat.

  Już niedługo start, ale jeszcze może zdążymy poinformować zainteresowanych, że zajdą drobne zmiany, jeśli chodzi o trasę AR. W trosce o zdrowie (jak również spokojne ruchy) Zawodnictwa w trakcie rajdu i przed, przenosimy start trasy AR na godzinę 02.00 w sobotę.

  Czemuż to? No, trochę wykrakał jeden z zawodników, notoryczny wygrywca DyMna, notabene. Otóż, by uniknąć sytuacji, że malwniczy etap kajakowy najszybsi będą pokonywali w całości po ciemku.

  A zachodziła taka obawa, gdyby start pozostał po staremu, o północy. W związku z tym przesunięciu ulega też odprawa trasy AR, na godzinę 01.00 w sobotę. Dzięki czemu można się będzie przed startem troszkę zdrzemnąć...

  Dwa słowa też na temat schmatu: nie ulega on zmianie w stosunku do podanego wcześniej. Czyli idzie to tak:

Start - rower (ok. 20 km) - przepak A - rolkotrek (ok. 25 km) - przepak B - kajak (ok. 13 km) - przepak A - rower (ok. 20 km) - przepak C - ZS 1- trek (ok. 15 km) - przepak C - ZS 2 - rower (ok. 25 km) - meta.

 Wszystkie przepaki pod gołym niebem; objętość - do 50l/zespół.

 Nie trzeba targać ze sobą sprzętu na zadania specjalne (nie będzie lin, tym razem...).

 Reszta - bez zmian; kto pierwszy - ten lepszy.

 Na trasach pieszych i rowerowych tego rodzaju atrakcji nie będzie; postaramy się natomiast na przynajmniej jednym PK dla wszystkich tras ustawić bufet, czyli wspomagać wodą oraz drobną przegryzką.

 Padać ma mniej, niż na południu - więc rokowania są pomyślne...

 

Komentarze