Wyniki oraz apel do znalazcy

  Nagrody wręczono już w sobotę, ale teraz prezentujemy wyniki oficjalne ZaDyMna. Na razie traktujemy je jako niemal oficjalne - to na wypadek, gdyby ktoś bardzo chciał oprotestować rezultaty. Do czego szczerze zniechęcamy, zresztą...

 Druga sprawa - dzisiaj po południu pojawią się pliki z mapami oraz link do galerii zdjęć z imprezy. To z tych pozytywnych informacji.

 A teraz sprawa dla detektywa - poszukujemy jednego nadajnika GPS, który został zgubiony (i znaleziony) na trasie.

  Z nadajnikiem jechał na początku Łukasz Senderek. Niestety, zgubił go w okolicach PK 6 trasy długiej (150 km). I tu zaczyna się ciekawie; nadajnik chwilę poleżał, po czym ktoś go znalazł, przejechał kilka kolejnych PK, następnie zaś wyłączył. Znalazcy (który zapomniał nam ten nadajnik oddać) przypominamy zatem, że czekamy na urządzenie z utęsknieniem. Pożytek z niego w gospodarstwie domowym żaden, bo nadaje się tylko do tego, do czego używany był na zawodach. Wszelkie inne opcje ekipa odpowiadająca za przekaz GPS złośliwie wyłączyła...

 Liczymy zatem na kontakt od znalazcy. A poniżej wyniki, tabelek około mnóstwo, więc jest co czytać.

Komentarze

???

Nagrody:
        Wszyscy zawodnicy, którzy ukończą zawody, zostan uhonorowani                        pamiątkowymi dyplomami.
         Nie zauważyłem?
Świadczenia:
Zawodnicy otrzymują w ramach wpisowego:
- napoje i posiłek na mecie
Około 19.00 widać było tylko dno, ale pewnie "kto późno przychodzi ten sam sobie szkodzi" , chociaż wysokość wpisowego poszła "po bandzie"
Poza tym wszystko OK, nawet pogoda i PK 29 ( -:                                    Pozdrawiam organizatorów i uczestników
 
 
 

jeszcze jedno wyznanie

organizatorzy przyszykowali jeszcze jedno wyzwanie - ostatecznie nikt nie mówił, że będzie łatwo. Mam na myśli czytanie wyników. Po półtorej doby od zamknięcia mety pojawiły się wreszczie wyniki w dosyć oryginalnym formacie. Na oddzielnej stronie nazwiska zawodników a na oddzielnej ich wyniki czasowe i liczby punktów. Fajne było składanie puzli z 4 map na trasie TR75 ale nie przypuszczałem, że podobne puzle będą z wynikami. Gdyby zrezygnować z niektórych kolumn o znikomej wartości informacyjnej pewnie dałoby się wszystko upchnąć na jednej stronie. Polecam potrenować trochę formatowanie dokumentów bo szukują się poważne międzynarodowe zawody rowerowe na których pewnie się to przyda.

Koniec zawodów

- dyplomy są wypisane i czekają na odebranie. Zdecydowana większość była do odebrania na zakończeniu zawodów
Ustalmy, czy zakończenie zawodów było o 19.00 ?,Czy może  zgodnie z regulaminem o 20.00. Uproszczając można napisać że zwycięzca (gratulację) przelał tyle samo kasy co ostatni, więc świadczenia i szacunek Organizatorów powinien być co najmniej równoważny. Dziękuję Organizatorom i proszę nie dąźńcie w stronę komercjanilizacji  jak np. Harpagan.

PK 2 na AR

Witam,
mam pytanie odnośnie punku 2. Wiadomo, że był w innym miejscu niż powinien.
Ile zespołów fizycznie go znalazło?
Podczas czesania lasu zadzowniłem dwa razy do biura z pytaniem o ten punkt. Dostałem odpowiedź, że skoro czołowe zespoły nie dzwoniły to pewnie go znalazły, więc czesaliśmy dalej...  Wiem, że nie wszystkie zespoły go ostatecznie znalazły  i został uznany wszystkim.  Czyli liderzy peletonu zobaczyli, że nie ma punku i polecieli dalej bez informacji do biura?
 

Komentarze takie jakby

Komentarze takie jakby impreza była nieudana, ja uważam, że wyszło bardzo dobrze.
Gratuluję Organizatorom, co prawda pogoda mocno pomogła w utrzymaniu poziomo DyMNa jeśli chodzi o zawilgocenie trasy, ale nawet jakby nie lało to i tak łatwo by nie było.
Świetnie też, że udało się zorganizować monitoring zawodników.
Konstruktywne uwagi:
- na trasie rowerowej 150 km jak na tyle PK to jednak trochę za bardzo liniowo było. Z rozmów na mecie wiem, że czołowa czwórka robiła trasę w tej samej kolejności z drobnymi róznicami.
- co do jedzenia na mecie to ja o o 18:55 załapałem się na zimny makaron (w sumie pewnie nie było gdzie tego podgrzać)
- drobna sprawa, ale dałoby się z dwóch kart startowych zrobić jedną umieszczając miejsca do perforacji w wierszach do środka karty.
- ja wolę jak ogłoszony harmonogram godzinowy jest utrzymywany. Odprawa miała być o 7:00 i przyjeżdżając rano do bazy nie wiadomo było, czy rozpakowywać sprzęt, czy czekać na rozpoczęcie odprawy.