Mapy i dowody foto

  Pogoda sprawiła, że nie wszyscy uczestnicy zawodów mogą się cieszyć analizą wariantów i rozpamiętywać, czy aby wybrana przez nich droga na PK była tą optymalną. Nie wszystkie mapy przeżyły bowiem sobotnie, wilgotne zmagania. Wychodząc naprzeciw społecznemu zapotrzebowaniu, polecamy więc odwiedziny zakładki "mapy" na stronie imprezy, skąd można sobie wszystko elegancko ściągnąć.

  Tym zaś, którzy lubią się oglądać - zwłaszcza w akcji - polecamy wizytę na stronie Silnego Studia. Tu jednak zastrzeżenie - Piotr koncentrował się głównie na trasie AR, o czym zresztą lojalnie uprzedza...

 W każdym razie, na tych zdjęciach to nawet widać, że pada. Ale, jakie uśmiechy szerokie... Wyrobione są Państwo Zawodnictwo medialnie, ani słowa.

 

 Zgodnie z planem, półoficjalne wyniki poddawane są krytyce ze strony zainteresowanych, którzy wskazują, że są klasyfikowani za nisko. Zbieramy te informacje, przetwarzamy  - by niebawem przedstawić wersję wyników oficjalną. I taką zgrabniejszą :)

I jeszcze wątek kryminalny; "nadajnik-gate" rozwija się dynamicznie, ale to temat na osobną historię. Może we wtorek nastapi happy end?

Komentarze